Kauba tagastamine

Vastavalt Võlaõigusseaduse §-le 56 võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Tähtaeg algab päevast, mil kaup on jõudnud tarbijani.

Kui ostja lepingust taganeb, tagastame talle tema poolt tasutud summa võimalikult kiiresti, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul peale tagastatud kauba tagasisaamist. Ostja peab müüjalt saadud kauba tagastama viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul taganemisavalduse ärasaatmisest.

Kauba tagastamiseks või ümber vahetamiseks:

Saada e-posti aadressile info@kihlatriib.ee vabas vormis avalduse. E-kirjas märgi ära:

– tagastatava või tellitud toote nimetus
– tellimuse esitamise päev
– tellimuse number
– ostja nimi, perekonnanimi
– fotod tootest (kui võimalik)
– ostja kontaktandmed

Tagastatav kaup peab olema selgelt kasutamata ja võimalusel originaalpakendis (kilepakendis). Kui kaup on originaalpakendist inspekteerimiseks eemaldatud, ei tohi see olla kasutatud ja kaupa tuleb vaadelda samadel tingimustel justkui tehtaks seda füüsilises poes. Originaalpakendist eemaldatud kaup tuleb uuesti pakendada viisil, et see ei saaks tagasisaatmise käigus kannatada.

Tagastataval pakendil peab olema näha tellija nimi või lisage paki sisse silt tellija nime või tellimuse numbriga.

Kauba tagastamine Omniva pakiautomaadi kaudu:

Kaupa saad tagastada kõikide Omniva pakiautomaatide kaudu, kasutades Teile SMSi ja emailiga edastatud tagastuskoodi. Tagastuskood on samas sõnumis ja e-mailis, milles oli paki kättesaamiseks pakiautomaadi uksekood.

Omniva pakiautomaat avab tagastuskoodi sisestamse järel pakiautomaadi ukse ning pakk tuleb sinna sisestada. N.B. Automaat ei väljasta enam tagastuskoodi alusel kleebist. Kleebise asetab pakile Omniva kuller.